GKhair - The Best

JAK FUNGUJE

 

 

THE BEST snižuje hrubost vlasu. Tento proces zjemní a vyhladí vlas, vyrovná nežádoucí zvlnění a navíc dodá neuvěřitelnou hebkost. Čím vyšší koncentrace JUVEXINu vlasům dodáte, tím hebčího a vyrovnanějšího výsledku dosáhnete.

 


JUVEXIN proniká do vlasového vlákna vyživuje ho, dodává mu potřebnou vlhkost a zlepšuje pružnost a celkovou poddajnost vlasů. Vlasy jsou měkčí, méně lámavé a odolnější vůči teplu. Jak vlhké, tak suché vlasy se lépe rozčesávají, jsou poddajnější a méně náchylné k lámání.

gkhair_logo

GLOBAL KERATIN byl speciálně vyvinut pro ozdravení vlasů. Díky keratinové kůře zůstávají vlasy vyhlazené, lesklé, hebké a poddajné po dobu až 5ti měsíců! Kůra dokonale revitalizuje a omlazuje vlasové vlákno, eliminuje krepatění a nežádoucí vlnění.
Global Keratin navíc jako jediný systém pro ozdravení a tvarovní vlasů obsahuje speciální ingredienci JUVEXIN.

 

 

THE JUVEXIN STORY
Juvexin je směs proteinů optimalizovaná speciálně pro péči o vlasy. Je získáván šetrně a ekologicky z vlny novozelándských ovcí. Obnovuje a ošetřuje vlasy zevnitř a navrací jim mladistvý vzhled a kondici. Je obsažen ve všech produktech GKhair po celém světě. Na každém vlasovém vlákně tvoří ochranný štít, který chrání před poškozením a dalším negativním působením vnějších vlivů.
JUVEXIN je nehydrolyzovaný a obsahuje neporušený keratin. Skládá se z malých i velkých molekul. Menší molekuly pronikají do střední vrstvy vlasu, kortexu a ozdravují vlas zevnitř. Větší molekuly vytvářejí neprůhlednou vrstvu kolem každého vlasového vlákna a tvoří tak ochranný štít proti volným radikálům, UV záření a nepříznivým vnějším vlivům. GKhair Hair Taming System s JUVEXINem je vhodný pro všechny typy vlasů.

 

 

THE BEST

 

Ingredience

 

JUVEXIN - je směsí proteinů optimalizovanou speciálně pro vlasy. Juvexin navrací vlasům jejich důležité vlastnosti, které se obvykle v průběhu času vytrácejí, zejména mladistvý, zdravý a zářivý vzhled. Neobsahuje žádné syntetické složky nebo silné chemikálie.
THE BEST proniká do kutikuly, uzdravuje vlas zevnitř, zlepšuje texturu a zabraňuje krepacení až po dobu pěti měsíců.

 

GLYCOCIL KYSELINA - nesyntetická glykolová kyselina je přírodně derivovaná organická látka, která působí jako zjemňující faktor a pomocný prostředek v obnově a posílení vlasů.

 

KOLAGEN - pracuje po celém povrchu vlasu, v rozmezí celé délky až k pokožce hlavy a vlasové kutikule. Kolagen omlazuje vzhled vlasových folikul a posiluje, čímž vzniká celkově plnější dojem.

gk hair stepbystep

 

PROČ BRAZILSKÝ KERATIN právě od firmy GKhair...?

Kvalita brazilského keratinu se liší druhem použítého keratinu, jeho zpracováním a hlavně procentuálním obsahem keratinu.

Brazilský keratin od firmy GKhair postoupil ve vývoji brazilského keratinu ještě dál a přišel s unikátní patentovou formulí vyvinutou lékařskou technologickou společeností KERAPLAST - a to patentovanou složkou JUVEXIN.

Tím GKhair vylepšíl funkci brazilského keratinu - a to ho dělá jedinečným a unikátním na trhu.

Na rozdíl od jiných brazilských keratinů je keratin od firmy GKhair dodáván do vlasu ve svém surovém - nevařeném stavu. Tím se zvyšuje účinnost a kvalita brazilského keratinu.

 
gk hair products bottom