Bio Ionic

Bio Ionic - Profesionální péče o vlasy

 

Systém tvoří dvě části:

  • Řada iontových výrobků a nástrojů pro ošetřování všech typů vlasů; tato řada byla vyvinuta zejména za účelem „oživení" suchých a poškozených vlasů. Mezi tyto kadeřnické potřeby patří iontové žehličky na vlasy, kartáče, iontové kulmy a fény na vlasy a vlasová kosmetika.
  • Systém změny struktury vlasů (trvalé narovnání) pro ty, kdo chtějí rovné, hedvábné a poddajné vlasy.

 

Bio Ionic vyvinul a patentoval komplex elektricky nabitých minerálů, které se nacházejí hluboko v zemi. Tento „Komplex přirozených iontů" (Natural Ion Complex™) přirozeně produkuje zdravé ionty a aplikuje je na vlasy. Tyto přírodní minerály a negativní ionty jsou jádrem a základem všech kadeřnických potřeb Bio Ionic a umožňují hluboké ošetření vlasů a jejich hydrataci.

 

Systém „ReTex " je japonská metoda firmy Bio Ionic používaná pro trvalou restrukturaci vlasů (trvalé narovnání vlasů). Tento dvoustupňový systém dodává vlasům mimořádný lesk, hydratuje a ošetřuje je. Je to první profesionální vlasová péče na západní polokouli, která využívá ‚Komplex přirozených iontů' (Natural Ion Complex™) k ozdravení a obnově struktury vlasů pomocí přirozených iontů. Ze zkušeností mnoha klientů vyplývá, že díky vynikajícím vlastnostem přirozených negativních iontů zanechává narovnávací systém Bio Ionic vlasy v lepším stavu než před jeho použitím. Neobsahuje hydroxid sodný nebo hydroxid guanidínu.

 

Trvalé narovnání vlasů

 

ReTex" je jediný trvalý narovnávací systém, který může být použit na všechny druhy vlasů, včetně vlasů odbarvených, barvených nebo chemicky ošetřených, aniž by přitom došlo k jejich poškození, které je typické při chemickém narovnání vlasů. Nejenže jsou vlasy trvale narovnané (do doby než odrostou), ale jsou i obnoveny, ozdraveny a posíleny a stanou se jemnějšími, hladšími a lesklejšími.

 

KeraSmooth™ - Přípravek pro hladké vlasy
 

Získejte krásné, hladké a zářivé vlasy ve 45 minutách díky novému přípravku nabízejícímu narovnávací a uhlazující proceduru rychleji než kdykoliv předtím. Jednofázový (bez neutralizéru), bezformaldehydovaný KeraSmooth™ je snadný a rychlý proces, který uhlazuje, ošetřuje a narovnává jakkýkoliv typ vlasů a to s výsledkem trvajícím až 12 týdnů.

 

Díky obsahu keratinu a henny jsou vlasy posíleny, získají na elasticitě a lesku a dva typy složení přípravku dávají stylistům možnost vybrat takový, jaký je ideální pro jejich klienta osobně.

 
Vlastnosti a Výhody:
  • První jednofázový proces pro narovnání a uhlazení vlasů.
  • Uhlazuje a narovnává nepoddajné, krepaté a poškozené vlasy.
  • V jediném kroku změní vaše nezvládnutelné vlny na krásně hladké a jemné vlasy.
  • Složení s keratinem a hennou vlasy posiluje, dodává lesk a zlepšuje jejich kondici.
  • Obsahuje patentovaný Komplex přirozených iontů, který vlasy regeneruje a hydratuje.
  • Efekt trvá až 12 týdnů.
  • Neobsahuje formaldehyd
Více informací na www.bioionic.cz | Galerie Před a Po