Great Lengths

great lengths logo
 
David Gold, zakladatel Great Lengths si dal za úkol vytvořit takový systém prodlužování vlasů, aby byl snadný a srovnatelný s obyčejným stříháním a sušením. Když v roce 1991 vyvinul a patentoval prodlužování vlasů Greath Lengths systém, objevil i velmi jednoduchou metodu zhuštování vlasů. Poprvé bylo nabízeno jak prodloužení vlasů, tak i jejich zhuštění, což odstartovalo doslova kadeřnickou revoluci. Great Lengths se stal znakem své doby. Muži a hlavně ženy začali preferovat neagresivní technické provedení a přírodní produkty. V tomto smyslu prodlužování vlasu Great Lengths je vždy o krok před konkurencí. Do této doby ještě nikdo nevyvinul techniku přidávání pramínků vlasů k vlasům vlastním. A to navíc za použití pouze 100% lidských vlasů.
 
great lengths before after
 
Zatímco druzí používají metod svařování, voskování, uzlování nebo lepení, (každá z těchto metod Vaše vlasy v menší nebo větší míře poškozuje), Great Lengths je založena na mnohem jemnější technice, a to modulování. Vyvinuli jsme vysoce účinnou metodu spojování Vašich vlasů s pramínky Great Lengths. Místo spoje pramínku obsahuje řetězec polymerů, mající molekulární strukturu podobnou vlasům lidským. Tento řetězec je aktivován použitím našeho aplikátoru a vytvoří spoj. Tento spoj může být také bez problémů v našem salonu expertně odstraněn. Vaše vlastní vlasy nejsou poškozeny. Great Lengths Vám umožňuje užívat si života bez kompromisu zhoršení kvality Vašich vlastních vlasů.
 
great lengths multisonic
 

Čtyři převratné přístupy Davida Golda, kterými z metody Great Lengths udělal Rolls Royce v prodlužování vlasů:

 

1. Použití vlasových pramenů pouze té nejvyšší kvality. Zatímco standardní metody používají pro prodlužování vlasy evropské nebo asijské, Great Lengths dováží vlasové prameny z indických chrámů. Výzkum totiž ukázal, že evropské a asijské vlasy mají nevhodný profil vlasu pro kvalitní prodlužování. Indické vlasy vypadají po aplikaci velmi přirozeně, jsou krásné a lesklé po celé délce.

 

2. Pouze vlasy stříhané, nikoliv vyčesávané. David Gold pečlivě hlídá, aby používané vlasy pro prodlužování byly stříhány. Při použití vyčesávaných vlasů se totiž do vlasových pramenů kladou jednotlivé vlasy bez ohledu na orientaci vlasové struktury. Vlasy se pak zacuchávají a znehodnocují vzhled střihu i účesu.

 

3. Vlasy se neodbarvují, ale pigmentují. Zatímco standardní metody používají nešetrného odbarvování, při metodě Great Lengths jsou vlasy nejprve šetrně zbaveny pigmentu a následně pigmentovány do požadovaného odstínu. Technologicky i časově náročný postup je velmi šetrný k vlasové struktuře, vlasy i po pigmentaci zůstávají přirozeně lesklé a krásné.

 

4. Revoluční způsob - napojení vlasů pomocí keratinu. Keratin je základní stavební prvek každého vlasu. Napojení keratinem je tak mnohem lepší – samotné napojení reaguje na vnější vlivy stejně jako vlasy – zůstává pružné. Jiné typy napojení způsobují, že při častějším mytí nebo fénování vlasové pramínky ze spojů vypadávají. Patentovaný způsob napojení keratinem zaručuje, že prodloužené vlasy budou husté a krásné mnohem déle. A navíc spoje nejsou vůbec vidět – lze je totiž přizpůsobit konkrétnímu odstínu Vašich vlasů.